Πρόεδρος: Σοφία Τερζούδη
Αντιπρόεδρος: Αλίκη Παπαδοπούλου
Γραμματέας: Ειρήνη Γραμματοπούλου
Ταμίας: Μαρία Γκόστια
Μέλη: Αλέξανδρος Παρωτίδης, Σιδέρης Μιχαηλίδης και Στέλλα Καραμήτρου
Πρόεδρος: Αθανασίου Χρύσα
Αντιπρόεδρος: Καφετζή Κουλά
Γραμματέας: Χρυσαφή Αγγελική
Ταμίας: Τερζουδη Σοφία
Μέλος: Γκωστια Μαρία
Πρόεδρος: Αθανασίου Χρύσα
Αντιπρόεδρος: Χρυσάφη Αγγελική
Γραμματέας: Κακαράκη Σταυρούλα
Ταμίας: Τερζούδη Σοφία
Μέλη: Καφετζή Κούλα, Μανωλόπουλος Βαγγέλης, Γκώστια Μαρία
Πρόεδρος: Βαγγέλης Μανωλόπουλος
Αντιπρόεδρος: Κούλα Καφετζή
Γραμματέας: Καραμητρου Στέλλα
Ταμίας: Αγγελική Χρυσάφη
Αντιπρόσωπος ΟΚΛΕ Αθανασίου Χρυσά
Μέλη: Γεωργόπουλος Αναστάσιος, Νίκος Παπαδόπουλος
Πρόεδρος: Βαγγέλης Μανωλόπουλος
Αντιπρόεδρος: Κούλα Καφετζή
Γραμματέας: Χρύσα Αθανασίου
Ταμίας: Αγγελική Χρυσάφη
Μέλη: Βάγια Ζήκα, Ευσταθία Γιαννακοπούλου, Νίκος Παπαδόπουλος
Πρόεδρος: Βαγγέλης Μανωλόπουλος
Αντιπρόεδρος: Κούλα Καφετζή
Γραμματέας: Χρύσα Αθανασίου
Ταμίας: Αγγελική Χρυσάφη
Μέλη: Βάγια Ζήκα, Ευσταθία Γιαννακοπούλου, Νίκος Παπαδόπουλος
Πρόεδρος: Κούλα Καφετζή
Αντιπρόεδρος: Γιώργος Παπαδόπουλος
Γραμματέας: Αλίκη Νικολαΐδου
Ταμίας: Χρύσα Αθανασίου
Μέλη: Μιχάλης Δεληγιαννίδης, Όλγα Ρενταρή
Πρόεδρος: Κούλα Καφετζή
Αντιπρόεδρος: Τζούλια Κουφού
Γραμματέας: Βαγγέλης Μανωλόπουλος
Ταμίας: Βύρων Καζακίδης
Μέλη: Γιώργος Παπαδόπουλος, Μαρία Μουμουλίδου, Δημήτρης Νικολαΐδης
Αντιπρόσωπος ΟΚΛΕ: Παναγιώτα Λαμψακιανού
Πρόεδρος: Κούλα Καφετζή
Αντιπρόεδρος: Τζούλια Κουφού
Γραμματέας: Βαγγέλης Μανωλόπουλος
Ταμίας: Βύρων Καζακίδης
Μέλη: Γιώργος Παπαδόπουλος, Μιχάλης Μπολίακης, Θανάσης Κουγκουλος
Εκπρόσωπος ΕΠΑΔΑ: Βαγγέλης Μανωλόπουλος αντί Μιχάλης Μπολιάκης
Αντιπρόσωπος ΟΚΛΕ: Παναγιώτα Λαμψακιανού
Πρόεδρος: Κούλα Καφετζή
Αντιπρόεδρος: Βύρων Καζακίδης
Γραμματέας: Τζούλια Κουφού
Ταμίας: Παναγιώτα Λαμψακιανού
Μέλη: Αθηνά Γούδα, Βαγγέλης Μανωλόπουλος, Μιχάλης Μπολιάκης
Αντιπρόσωπος ΟΚΛΕ: Παναγιώτα Λαμψακιανού
Πρόεδρος: Κούλα Καφετζή
Αντιπρόεδρος: Σάββας Δυτεραίος
Γραμματέας: Νίκη Δραμανίδου
Ταμίας: Παναγιώτα Λαμψακιανού
Μέλη: Αθηνά Γούδα, Μιχάλης Μπολιάκης, Βύρων Καζακίδης
Αντιπρόσωπος ΟΚΛΕ: Παναγιώτα Λαμψακιανού
Εκπρόσωπος ΕΠΑΔΑ: Μιχάλης Μπολιάκης, Νίκη Δραμανίδου
Πρόεδρος: Μιχάλης Μπολιάκης
Αντιπρόεδρος: Κούλα Καφετζή
Γραμματέας: Νίκη Δραμανίδου
Ταμίας: Παναγιώτα Λαμψακιανού
Μέλη: Σάββας Δυτεραίος, Φρέντυ Ανδριοποόυλου
Πρόεδρος: Σάσα Μαράτου
Αντιπρόεδρος: Σάββας Χατζησσάβας
Γραμματέας: Άρτεμης Παπατζελίδου
Ταμίας: Νίκη Δραμανίδου
Μέλη: Σάββας Δευτεραίος, Κούλα Καφετζή, Χρόνης Βούλτσος
Αντιπρόσωπος ΟΚΛΕ: Παναγιώτα Λαμψακιανού.
Πρόεδρος: Σάσα Μαράτου
Αντιπρόεδρος: Νίκος Ψαθάς
Γραμματέας: Νίκη Δραμανίδου
Ταμίας: Βενετία Καραγεωργάκη
Μέλη: Κώστας Πανταζίδης, Άρτεμης Παπατζελίδου, Σάββας Χατζησσάβας
Αναπληρωματικά: Μιχάλης Μπολιάκης, Ματίνα Γκιδίκα
Αντιπρόσωπος ΕΠΑΔΑ Δευτεραίος Σάββας
Αντιπρόσωπος ΟΚΛΕ Βενετία Καραγεργάκη
Πρόεδρος: Σάββας Δευτεραίος
Αντιπρόεδρος: Μιχάλης Μπολιάκης
Γραμματέας: Βενετία Καραγεωργάκη
Ταμίας: Νίκη Δραμανίδου
Μέλη: Ασημένια Καραχρήστου, Γεράσιμος Βλυσίδης, Σοφία Γκαλιακούση
Πρόεδρος: Σάσα Μαράτου
Αντιπρόεδρος: Σάββας Χατζησσάβας
Γραμματέας: Άρτεμης Παπατζελίδου
Ταμίας: Νίκη Δραμανίδου
Μέλη: Σάββας Δευτεραίος, Κούλα Καφετζή, Χρόνης Βούλτσος
Αντιπρόσωπος ΟΚΛΕ: Παναγιώτα Λαμψακιανού.
Πρόεδρος: Σάσα Μαράτου
Αντιπρόεδρος: Σάββας Χατζησσάβας
Γραμματέας: Άρτεμης Παπατζελίδου
Ταμίας: Νίκη Δραμανίδου
Μέλη: Σάββας Δευτεραίος, Κούλα Καφετζή, Χρόνης Βούλτσος
Αντιπρόσωπος ΟΚΛΕ: Παναγιώτα Λαμψακιανού.
Πρόεδρος: Φιλλιώ Γκαβαλιζούδη
Αντιπρόεδρος: Ρούλα Βαρσαμακίδου
Γραμματέας: Παναγιώτα Λαμψακιανού
Ταμίας: Μιχάλης Μπολιάκης
Μέλη: Κώστας Πανταζίδης, Δήμητρα Καΐσα, Γιάννης Πανταζόπουλος
Πρόεδρος: Παναγιώτα Λαμψακιανού
Αντιπρόεδρος: Γιάννης Πανταζόπουλος
Γραμματέας: Φιλλιώ Γκαβαλιζούδη
Ταμίας: Δάφνη Χατζάκη
Μέλη: Βασίλης Χατζής, Δήμητρα Καΐσα, Κώστας Πανταζίδης
Πρόεδρος: Κώστας Πανταζίδης
Αντιπρόεδρος: Βασίλης Χατζής
Γραμματέας: Χρήστος Κεβόπουλος εική Δήμητρα Σακαλή
Ταμίας: Παναγιώτα Λαμψακιανού
Μέλη: Γιώργος Καΐσας, Δημήτρης Μακρυλάκης
Πρόεδρος: Φώτης Πιρπιρής
Αντιπρόεδρος: Σάββας Δευτεραίος
Γραμματέας: Ολυμπία Κηπουρίδου
Δημοσίων σχέσεων: Δημήτρης Μακρυλάκης
Ταμίας: Ευαγγελία Κοσμαδάκη
Πρόεδρος: Φίλιππος Βαφειάδης,
Αντιπρόεδρος: Ζαχαρίας Πανιτσούδης
Γραμματέας: Καρσάκου Στέλλα
Ταμίας: Φιλιώ Επιτρόπου – ειδική Συμπέκα Ειρήνη
Μέλη: Γιώργος Καΐσας, Σωτηρία ΚΥβεντίδου
Αναπληρωματικοί: Γιάννης Κοσμίδης, Δημήτρης Μακρυλάκης
Πρόεδρος: Γιώργος Διακορώνιας
Αντιπρόεδρος: Νίκος Ζερβόπουλος
Γραμματέας: Ιαάννα Μάικελ –ειδική Στέλλα Καρσάκου
Ταμίας: Τασία Παρμαξή
Μέλη: Ξενοφών Τσούκαλης, Παναγιώτης Παπαδόπουλος
Αναπληρωματικοί: Αννα Τιακούδη, Παναγώτα Καλομοιρη, Φίλιππος Βαφειάδης, Παναγώτης Καραμανίδης
Πρόεδρος: Γιάννης Βοιατζής
Αντιπρόεδρος: Ζαχαρίας Πανιτσούδης
Γραμματέας: Γιώργος Φακριάδης
Ταμίας: Στέφανος Φρυδούς
Μέλη: Τάσος Βλησίδης, Δημητρα Καίσα Αθηνοδωρος Ταρσούδης
Αναπληρωματικοί: Στέλλα Καρσάκου, Παναγιώτης Παπαδόπουλος
Πρόεδρος: Κώστας Πανταζίδης
Αντιπρόεδρος: Νίκος Πινάτζης
Γραμματέας: Δημλητρης Δαμιανόγλου
Ταμίας: Γιάννης Κοντακίδης
Μέλη: Κ. Δημούδης, Χρήστος Δούκας και Στρ Βασδέκης
Αναπληρωματικοί: Σ Καρυώτου, Γιώργος Σχολάκης